اموزش خصوصی زبان ایتالیایی
ایتالیایی
۱۳۹۶-۰۹-۲۳
اموزش خصوصی زبان المانی
آلمانی
۱۳۹۶-۰۹-۲۳
موسسه آموزش زبان های خارجی اُستادیوم

تدریس
خصوصی زبان
انگلیسی


Starts 29-01-2018


ویژگی های دوره ی ما

 • با اعزام فوری اساتید برگزیده خانم و آقا به تمام نقاط تهران
 • تدریس توسط بهترین اساتید تحصیل کرده داخل و خارج کشور و حتی اساتید نی تیو
 • اعزام مدرس خانم جهت تدریس به خانم ها ، دختر خانم ها و کودکان (خانواده ها)
 • آماده عقد قرارداد با شرکتها ، موسسات و ….
 • اعزام استاد به منزل و محل کار ویژه شاغلین پنج شنبه و جمعه
 • قویترین مرکز تدریس خصوصی
 • ۳۰ جلسه مکالمه خصوصی در موسسه ، محل کار و یا منزل
 • دوره های مکالمه کاملاً کاربردی ویژه مدیران ، شرکتها ، تجار و مسافرین
 • مکالمه فشرده کاملاً کاربردی جهت مصاحبه ، سفر ، مهاجرت ، کار و تحصیل
 • دوره های ویژه آمادگی آزمون سفارت
 • دوره های ویژه از پایه تا آموزش حرفه ای و تخصصی همه زبانها ویژه اشخاص
 • کلاسهای ویژه مکالمه و درک شنیداری
 • پرداخت به صورت ده جلسه
 •  حضور نفر دوم در کلاس با هزینه ی جزئی امکان پذیر می باشد.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

موسسه زبان های خارجه استادیوم با سالها تجربه و کسب سوابق درخشان در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی به صورت فشرده و نیمه فشرده توسط اساتید با تجربه و تحصیلکرده از کشورهای انگلیس ، امریکا و کانادا و همچنین آماده سازی زبان آموزان برای آزمون های IELTS – TOEFL ، توانسته است اعتماد زبان آموزان خود را جلب کرده و در صدر موسسات برتر در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر زبان های اروپایی و آسیایی قرار گیرد.

موسسه زبان های خارجه استادیوم میتواند کلاس های شما را در آموزشگاه ، منزل و حتی محل کار شما برگزار کند.

 • در این آموزشگاه ۴ مهارت اصلی یادگیری زبان مورد توجه است و زبان آموز می تواند در کنار فن مکالمه دیگر مهارت های یادگیری زبان خود را نیز به حد عالی برساند.

موسسه زبان های خارجه اُستادیوم با توجه به اهداف زبان آموزان ، اساتید خود را معرفی کرده و بهترین متد آموزشی را ارائه می کند تا زبان آموز محترم در کوتاه ترین زمان ممکن بتواند زبان انگلیسی را فرا بگیرد.

اموزش خصوصی زبان انگلیسی

امروزه آموزش زبان انگلیسی یک ضرورت غیرقابل انکار است زیرا زبان انگلیسی ، زبان علم است و آموزش رشته های مختلف در سطوح عالی و تولید علم به زبان انگلیسی صورت می گیرد همچنین با گسترش جهانی سازی ارتباطات بین الملل ، برنامه های صدا و سیما ، تجارت های جهانی و آموزش علوم جدید ، همگی به زبان انگلیسی خواهد بود و عدم آشنایی با زبان انگلیسی باعدم زندگی در دنیای مدرن امروزی برابر خواهد بود .

موسسه زبان های خارجه اُستادیوم با توجه به محدودیت زمانی شما زبان آموزان محترم و همچنین اهداف و انگیزه شما این اطمینان خاطر را به شما میدهد که بتوانید زبان مورد علاقه خود را در کوتاه ترین زمان ممکن فراگرفته و در روند آموزش خود با شرکت در آزمون های دوره ای آموزشگاه که توسط سوپروایزر آموزشگاه گرفته می شود سطح پیشرفت خود را ارزیابی کنید .

علاوه بر آنکه تدریس خصوصی زبان انگلیسی می تواند در کوتاه ترین زمان زبان آموزان را برای اهداف خود آماده کند ، می تواند یکی از بهترین و موثرترین راه ها برای آموزش زبان انگلیسی باشد چرا که شرکت در کلاسهای عمومی و گروهی آموزش زبان انگلیسی ، نه تنها وقت بسیار زیاد از زبان آموز را طلف می کند بلکه ممکن است با توجه به زمان طولانی زبان آموز از ادامه یادگیری منصرف شود و حتی نتواند پیشرفت خود را ملموس احساس کند.

کلاس های خصوصی زبان انگلیسی می تواند با توجه به دقت بالای استاد بر ۴ مهارت اصلی زبان آموز ، در کوتاه ترین زمان بیشترین بازدهی را برای زبان آموز محیا سازد و ایشان بتواند پیشرفت خود را هرچه بیشتر احساس کند.

برخی خدمات ویژه آموزشگاه :

 • آموزش مکالمه
 • دوره های ویژه مخصوص شاغلین ، پزشکان و مهندسین ، مسافرین و مهاجرین ، بانوان خانه دار و کودکان حتی در منزل و محل کارتان
 • اعزام مجرب ترین اساتید خانم و آقا به سرتاسر تهران
 • پشتیبانی و پیگیری مستمر توسط سوپروایزر آموزشگاه در طول دوره آموزشی شما
 • پرداخت به صورت ده جلسه ده جلسه
 • بررسی روند پیشرفت آموزشی زبان آموز توسط اساتید و آموزشگاه
 • دوره های ویژه فشرده از پایه تا پیشرفته

 

مکالمه زبان انگلیسی

دوره های مکالمه انگلیسی در موسسه زبان استادیوم برگزار میگردند.. موسسه برای اینکه شما مکالمه زبان انگلیسی را در کمترین زمان و با مناسب ترین هزینه فرا بگیرید  کتاب های Oxford Word Skill  را جهت افزایش دامنه واژگان انگلیسی دانشجویان در کنار کتاب های American English File  در نظر گرفته است. این دوره ها می توانند به صورت های مختلفی و برای سطوح مختلف قابل بهره بری باشد.. یادگیری مکالمات انگلیسی در موسسه زبان اُستادیوم از بسیاری از آموزشگاه های زبان انگلیسی دیگر متفاوت است. اساتید انگلیسی موسسه زبان اُستادیوم اساتید native  و یا اساتیدی هستند که در دانشگاه های معتبر تهران و ایران در رشته آموزش زبان انگلیسی و یا ترجمه زبان انگلیسی تحصیل کرده اند ، دارای تجربه در این زمینه هستند و دوره های T.T.C  موسسه زبان اُستادیوم را گذرانده اند. در ادامه کتاب های مورد استفاده در موسسه زبان و سایت ما  اشاره شده است:

کتاب های American English File  در ۴ سطح از مبتدی تا پیشرفته را شامل می شوند. می توانید با این کتاب های دانشگاه آکسفرد ، انگلیسی را خوشمزه یاد بگیرید.

 

کتاب های Oxford Word Skill انتشارات آکسفرد برای فراگیری همه آنچه از انگلیسی نیاز دارید.

 

 

 

کتاب های Person To Person  انتشارات آکسفرد برای یادگیری سریع مکالمات کاربردی انگلیسی

 

 

برای مشاوره رایگان فرم مشاوره فوری را پر کنید و یا با تلفن های موسسه تماس بگیرید.

آموزش آیلتس

آموزشگاه زبان اُستادیوم در آموزش آیلتس از ابتدا با شما خواهد بود. از سال ۱۹۸۰ که واحد سنجش دانشگاه کمبریج UCLES به همراه British Council آزمونی خلاقانه را به جهان معرفی کردند تا امروز که آزمون بین المللی آیلتس توانسته به عنوان پر مخاطب ترین امتحان استاندارد زبان انگلیسی در طول تاریخ لقب بگیرد مسیر بسیار طولانی را طی کرده است.

آموزش آیلتس

آیلتس در یک نگاه

انواع آزمون : آزمون آیلتس آکادمیک و ازمون آیلتس جنرال – آزمون آیلتس Life Skills

برگزار کنندگان آزمون : کنسرسیومی از British Council ،IDP Education استرالیا ، Cambridge English Language Assessment

مهارت های آزمون : چهار مهارت Reading ریدینگ ، Listening لیسنینگ ، Writing رایتینگ و Speaking اسپیکینگ

طول مدت آیلتس: ۲ ساعت و ۴۵ دقیقه

نمره بندی آیلتس : ۰ تا ۹ – فاصله های نمرات ۰٫۵ نمره می باشد.

وب سایت رسمی آیلتس : IELTS.org

هزینه : ۲۴۰ دلار ( وابسته به هر کشور ممکن است تغییر یابد )

 

پیشینه آیلتس

پیشینه آزمون آیلتس

International English Language Testing Service  در ابتدا با هدف بررسی توانایی زبان آموزان در استفاده از زبان در دنیای واقعی و توانایی مکالمه ای افراد ساخته شد. در مقایسه با TOEFL PBT ( رقیب آیلتس در دهه ۱۹۸۰ ) که بیشتر با گرامر و لغت بوده است رویکردی خلاقانه و در عین حال جسورانه ای را انتخاب کرده بود.

در اوایل پیدایش آیلتس ،  به ELTS شناخته می شد. بر خلاف امروزه در آن روز ها استقبال بسیار کمی از آزمون انجام گرفت. مشکلات زیادی همانند نحوه برگزاری آیلتس در سر راه بود که چشم انداز را بسیار نا امید کننده کرده بود. حدود ۴۰۰۰ نفر در سال در آزمون شرکت می کردند. اما فکر می کنید طراحان آزمون چه کار کردند؟ آنها برای طراحی دوباره امتحان آیلتس دست به کار شدند. در اصل می توان فروغ اصلی IELTS را در سال ۱۹۸۹ دانست. از آن سال دو بار در سال های ۱۹۹۵ و ۲۰۰۱ نیز آزمون دست خوش تغییراتی شد که چندان سیستمی نبود.

چه چیزی آیلتس را متمایز کرد؟

اگر امروز بسیاری از خود می پرسند که آزمون آیلتس یا تافل شرکت کنم؟ و در بین این دو آزمون در حال تصمیم گیریند خود یک موفقیت بزرگ برای آیلتس به حساب می آید. اما چه خصوصیاتی باعث شد که IELTS بتواند شهرت امروز خود را کسب کند.

مهم ترین خصوصیت آزمون Speaking بوده است. شاید تا آن زمان اولین و تنها امتحانی که از یک شخص برای مصاحبه داوطلب استفاده می شد آزمون آیلتس بود. همین مسئله تمایل دانشگاه ها و موسسات را برای قرار دادن آیلتس در سیستم ارزشیابی خود بسیار افزایش داد.

همه لهجه های زبان انگلیسی مورد استفاده قرار گرفت. گرچه ۸۰% آزمون به لهجه British و استرالیایی است اما ۲۰% هم از لهجه امریکایی استفاده شده است.

آیا شما باید در آیلتس شرکت کنید؟

اگر نمی دانید باید در چه آزمونی شرکت کنید و یا حتی اصلا نمی دانید آیا آزمون آیلتس برای شما لازم است یا نه باید به سوالات زیر فکر کنید و جواب دهید.

آیا قصد ادامه تحصیل ( در هر مقطعی ) در کشور های انگلیسی زبان را دارید؟

آیا در کشور های انگلیسی زبان و یا غیر انگلیسی زبان در مقاطع کارشناسی ارشد و یا دکترا نیاز به تحصیلات دارید؟

آیا می خواهید مهاجرت به آمریکا ، استرالیا ، کانادا و یا انگلیس داشته باشید؟

آیا فرصت شغلی در یک کشور انگلیسی زبان به شما ارائه شده است؟

جواب ” بله ” به هر کدام از این سوال ها یعنی اینکه شما باید در کلاس های آموزش آیلتس شرکت کنید و در امتحان آیلتس ثبت نام کنید.

 

چه نوعی از آیلتس برای من مناسب است؟

آیلتس آکادمیک یا جنرال

آیلتس اکادمیک : همانطور که از اسم این نوع آزمون مشخص است تمام کسانی که به نوعی قصد تحصیل و یا شرکت در فعالیت های آکادمیک ( استادیاری ، فرصت های پژوهشی و … ) را دارند باید این نوع از تست را انتخاب کنند.

آیلتس جنرال : هدف هایی مانند کار ، فرصت های شغلی ، مهاجرتی و سرمایه گذاری در کشور های انگلیسی زبان نیاز به این نوع از آیلتس دارد.

آیلتس Life Skills : برای مهاجرت به انگلیس آیلتس مخصوصی به نام IELTS Life Skills وجود دارد. البته اگر هدف هایی همانند Family reunion یا ملحق شدن به خانواده در کشور انگلیس مطرح باشد این آزمون مورد قبول است. IELTS UKVI نوع ویژه ای از آیلتس است که تغییرات امنیتی در خود دارد. اگر کشور مورد نظر شما انگلیس است حتما قبل از هر کاری با مشاورین آموزشگاه زبان استادیوم برای تعیین نوع آیلتس خود مشورت کنید.

 

رقبای آیلتس

اما آیلتس همانند هر پدیده ی دیگر در دنیای امروز ما همتایان یا رقبایی دارد.  یک نگاه کوتاه به هر کدام از انها می اندازیم.

آزمون TOEFL iBT : شاید قوی ترین رقیب آیلتس را باید آزمون تافل اینترنتی دانست. این آزمون هم همانند آیلتس بسیار معتبر و استاندارد است. سازمان ETS آمریکا برگزار کننده آزمون است. تقریبا تمام دانشگاه های دنیا هر دو آزمون را برای پذیرش قبول می کند. البته کشور انگلیس از سال ۲۰۱۶ تنها آیلتس را برای پذیرش می پذیرد.

آزمون PTE : نو پا ترین آزمون استاندارد است که با سرعت زیاد در حال کسب مقبولیت است. Pearson Test of English یا همان PTE همانند آیلتس دارای دو نوع اکادمیک و جنرال است و در حال حاضر کشور استرالیا پیشگام در پذیرش این آزمون است.

در زیر جدول تبدیل نمرات آزمون آیلتس ، تافل و PTE به یکدیگر را می بینید.

مقایسه نمرات آیلتس PTE تافل

مراکز برگزاری آزمون آیلتس در ایران

آیلتس تهران

دانشگاه آزاد اسلامی

موسسه آموزش عالی عصر دین و دانش

موسسه فرهنگی ایرسافام

کالج زبان ماهان

موسسه شکوه تهران

موسسه اموزش عالی آزاد پروشات نوین

موسسه شکوه

البته ممکن است در آینده بر حسب مورد، مجوز برگزاری آزمون ها از مرکزهای بالا اخذ و یا مراکز جدیدی معرفی شوند. آموزشگاه زبان اُستادیوم اکیدا اعلام می کند تنها مرجع برای معرفی مرکز برگزاری آزمون در ایران سازمان سنجش به نشانی اینترنتی Sanjesh.org خواهد بود و زبان آموزان باید قبل از ثبت نام حتما اعتبار مرکز را از سازمان سنجش جویا شوند.

تاریخ های برگزاری آزمون آیلتس هم توسط مراکز اعلام خواهند شد. معمولا حدود ۵۰ بار در سال داوطلبین می توانید در آزمون شرکت کنند.

 

آموزش آیلتس در آموزشگاه زبان اُستادیوم

آموزش آیلتس در آموزشگاه زبان استادیوم

حالا که اطلاعات کامل را در مورد زیر و بم آیلتس کسب کرده اید. حالا نوبت به آموزش آیلتس می رسد. انواع مختلف کلاس های آیلتس را به شما معرفی می کنیم تا در هر کدام بر حسب نیازتان شرکت کنید. اگر نمی دانید کدام پکیج آیلتس برایتان مناسب است ، از تماس با مشاورین ما دریغ نکنید. انها می توانند بهترین گزینه را برایتان معرفی کنند.

آموزش آیلتس آنلاین ( مجازی )

. ما با سیستم آموزش آنلاین خود ( LMS , Skype, Adobe Connect ) مدرس را به صورت خصوصی به منزل و یا محل کار شما می آوریم و در هر جای دنیا می توانید از کلاس های ما استفاده کنید. در این سیستم آموزشی دیگر نیازی هیچ نرم افزار آموزش آیلتس وجود نخواهد داشت و همه موارد را برایتان فراهم می کنیم..

آموزش آیلتس رایگان

موسسه زبان استادیوم وظیفه اجتماعی خود می داند برای افراد با شرایط خاص دوره های رایگان برگزار کند. از این جهت تمامی کسانی که دارای مشکلات خاصی هستند می توانند به صورت کتبی و از طریق ایمیل ما را در جریان بگذارند و از آموزش آنلاین و یا آموزش آیلتس حضوری رایگان ما بهرهمند شوند.

 

 

برای مشاوره آموزشی رایگان و اطلاع از دوره ها فرم مشاوره را پر نمایید و یا با شماره تلفن های موسسه تماس بگیرید.

هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل،محل کار و یا موسسه یکی می باشد. هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر زبانها با توجه به تجربه و سابقه مدرس ، مدرک تحصیلی ، روش تدریس  و … بستگی دارد و بهترین راه این می باشد که شما از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا آنها بعد از صحبت با شما و اطلاع از شرایط شما قیمت یا هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و یا زبان های دیگر را به شما اعلام نمایند.اما درکل با توجه به کیفیت بالای دوره ها و کلاس های ما، هزینه هایی که ما به شما اعلام می نماییم قطعا مناسب و منصفانه خواهد بود.ارائه خدمات آموزشی به شما عزیزان افتخار ماست…

هزینه تدریس خصوصی
زبان انگلیسی