درک آسان، سریع
و مقرون به صرفه
برای یادگیری زبان های خارجی

مجموعه آموزشی اُستادیوم با تکیه برا اساتید متخصص و توانمند خود فعالیت گسترده ای در حوزه آموزش تمامی زبان های خارجی با متد جدید به دانشپذیران عزیز دارد. متاسفانه در کشور ما مدل آموزش زبان به گونه ای است که دانشپذیران بعد از چندین سال آموزش زبان در مدارس و دانشگاه ها و بسیاری از موسسات ، نمیتوانند از آموزه های خود هیچ گونه بهره ای ببرند. براین اساس مجموعه آموزشی اُستادیوم با رویکرد علمی و برگزاری جلسات و تورهای علمی و تفریحی با همان زبان مورد آموزش ارسال دانشپذیران به کمپ ها و برگزاری دوره های آموزشی خارج از محیط آموزشگاه سعی نموده محیط خارج را برای زبان اموزان شبیه سازی نماید و با تکیه بر 4 اصل گوش دادن ، صحبت کردن، خواندن و نوشتن هر چهار مهارت زبان آموز را در مدت کوتاه به نحو چشم گیری بهبود میبخشد. در مجموعه ما برای افزایش راندمان آموزشی کلاس ها به صورت خصوصی و یا دونفره برگزار میگردد تا ما بتوانیم در تعهدمان نسبت به دانشجویان به درستی پاسخگو باشیم. زمانی که دانشجو با استاد دو به دو در حال مذاکره هستند و بدون ترس از تمسخر و استرس دانشپذیر به راحتی میتواند سخن بگوید به جد میتوان ارزش هر کلاس خصوصی و درصد رشد زبان آموزان را نسبت به کلاسهای عمومی 4برابر ارزیابی کرد و براین مبنا در پکیج های 30 جلسه ای آموزش زبان به راحتی پس از پایان دوره دانشجویان از رشد خود در چند ماه شگفت زده خواهند شد. با توجه به مشغله افراد و سرعت و تسهیل در امر آموزش جلسات آموزشی به انتخاب زبان آموز در منزل یا محل کار و یا در آموزشگاه برگزارخواهد شد و حضور نفر دوم با هزینه ی جزئی امکان پذیر می باشد. پرداخت به صورت 10 جلسه 10 جلسه می باشد.

برخی خدمات ما

برگزاری تورهای تخصصی زبان

برگزاری جلسات مذاکره آزاد(free disscusion) به صورت رایگان

برگزاری همایش های آموزشی

 • ترجمه جلسات تجاری و اداری در محل کار شما
  حضوردر کارخانجات برای امر ترجمه
  معرفی نیروی مترجم در نمایشگاه های بین المللی بین دو کشور
  تأمین نیروی مجرب برای گشت سیاحتی و تاریخی پایتخت ، یزد ، اصفهان و شیراز
  کادر آموزشی و دفتری این موسسه این اطمینان را میدهد که شما را در جهت یادگیری زبان مورد نظرتان با بهترین کیفیت آموزش و مناسبترین شهریه و هزینه در کوتاهترین زمان یاری نماید

تدریس خصوصی زبان انگلیسی
۳۰ جلسه مکالمه خصوصی در موسسه ، محل کار و یا منزل

دوره های مکالمه کاملاً کاربردی ویژه مدیران ، شرکتها ، تجار و مسافرین
مکالمه فشرده کاملاً کاربردی جهت مصاحبه ، سفر ، مهاجرت ، کار و تحصیل
دوره های ویژه آمادگی آزمون سفارت
دوره های ویژه از پایه تا آموزش حرفه ای و تخصصی همه زبانها ویژه اشخاص ، پزشکان ، مهندسین ، متخصصان ، مدیران ، پرسنل شرکتهای اداری و تجاری ، مسافران و ……
کلاس های ویژه مکالمه و درک شنیداری

با اعزام فوری اساتید برگزیده خانم و آقا به تمام نقاط تهران ، کرج و شهرری
تدریس توسط بهترین اساتید تحصیل کرده داخل و خارج کشور و اساتید نی تیو
اعزام مدرس خانم جهت تدریس به خانم ها ، دختر خانم ها و کودکان (خانواده ها)
آماده عقد قرارداد با شرکتها ، موسسات و ….
کلاس های ویژه شاغلین پنجشنبه و جمعه
قویترین مرکز تدریس خصوصی زبان
شهریه با توجه به توان مالی شما بصورت توافقی حتی در ۸ الی ۹ قسط
آموزش زبان جهت کودکان بصورت خصوصی توسط اساتید ویژه کودکان برگزار می گردد

کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی

کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی زبان انگلیسی در موسسه زبان اُستادیوم با هزینه ای بسیار مناسب و با کیفیتی فوق العاده صورت می گیرد. روش تدریس زبان انگلیسی درآموزشگاه زبان اُستادیوم برای دوره های متفاوت یرنامه های ویژه و خاصی را در بر می گیرند. این دوره ها می توانند شامل موارد زیر باشند:

 1. تدریس خصوصی ایلتس و تافل
 2. کلاس های نیمه خصوصی ایلتس و تافل
 3. کلاس های مکالمه فوق فشرده انگلیسی ( یک الی دو ماهه)
 4. کلاس های تک مهارتی انگلیسی
 5. دوره های آموزش انگلیسی از طریق فیلم
 6. تدریس خصوصی ielts  با ضمانت نامه کتبی
 7. تدریس دروس تخصصی پزشکی
 8. تدریس تخصصی دروس زیست و شیمی و فیزیک جهت مهاجرت و ادامه تحصیل

 

تدریس خصوصی زبان انگلیسی از آنجا که می تواند در مدت زمان بسیار کم دانشجویان را برای اهداف خود آماده نماید یکی از موثرترین راه ها برای آموزش زبان انگلیسی است. به طور متوسط هر شش ماه کلاس گروهی می تواند معادل ۱۵ جلسه کلاس خصوصی  باشد و این خود نشان دهنده پیشرفت فوق العاده زبان دانشجویان در این کلاس هاست. در تدریس خصوصی موسسه آموزش زبان های خارجی اُستادیوم کار به صورت کاملا علمی پیش می رود و ما تا آنجا به کار خود مطمئنیم که در تدریس خصوصی ایلتس و تافل نمره مورد نظر شما را ضمانت می کنیم و در ابتدای دوره یک ضمانت نامه کتبی به شما داده می شود.این دوره ها می تواند در داخل موسسه و یا در منزل یا محل کار شما برگزار شوند.  برای ثبت نام در دوره های خصوصی زبان انگلیسی و کسب بهترین روش آموزش زبان انگلیسی با شماره تلفن های موسسه آموزش زبان های خارجی اُستادیوم تماس بگیریدو یا به سایت موسسه زبان ما مراجعه نمایید و فرم مشاوره رایگان را پر نمایید.

 

این موسسه شامل دپارتمان های زبان انگلیسی ، فرانسه ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، آلمانی ، روسی ، ترکی استانبولی و می باشد و دانشجویان غزیز را برای انتخاب درست زبان مورد نظرشان راهنمایی می کند و به آنها می آموزد که:

چگونه زبان را بیاموزند؟

چه زبانی را انتخاب کنند؟

و مهم تر از همه چرا زبان را بیاموزند؟

موسسه آموزش زبان های خارجی اُستادیوم برای کسب اعتماد داشجویان عزیز تنها موسسه زبانی است که دوره های مختلف آزمون های زبان های مختلف را با ضمانت نامه کتبی برگزار می نماید و در صورت عدم موفقیت دانشجویان ، مبلغ پرداختی انها را باز می گرداند.

ما آزمون های مختلف زبان همچون IELTS – TOEFl – TCF – TCFq – TEF – DALF – DELF – DELE را به صورت فوق فشرده در کوتاهترین زمان ممکن به اتمام می رسانیم تا دانشجویان بتوانند هر چه سریع تر به اهداف خود در مهاجرت به کشور های دیگر و برسند.

اگر از ابتدا زبان را درست بیاموزید هیچ گاه در استفاده از آن دچار تردید نمی شوید.