اموزش خصوصی زبان اسپانیایی
اسپانیایی
۱۳۹۶-۰۹-۲۳
هندی
۱۳۹۷-۰۲-۱۳
موسسه آموزش زبان های خارجی اُستادیوم

تدریس
خصوصی زبان
ارمنی


Starts 29-01-2018

ویژگی های دوره ی ما

 • با اعزام فوری اساتید برگزیده خانم و آقا به تمام نقاط تهران
 • تدریس توسط بهترین اساتید تحصیل کرده داخل و خارج کشور و حتی اساتید نی تیو
 • اعزام مدرس خانم جهت تدریس به خانم ها ، دختر خانم ها و کودکان (خانواده ها)
 • آماده عقد قرارداد با شرکتها ، موسسات و ….
 • امکان اعزام استاد ، ویژه شاغلین در روزهای پنجشنبه و جمعه
 • قویترین مرکز تدریس خصوصی
 • ۳۰ جلسه مکالمه خصوصی در موسسه ، محل کار و یا منزل
 • دوره های مکالمه کاملاً کاربردی ویژه مدیران ، شرکتها ، تجار و مسافرین
 • مکالمه فشرده کاملاً کاربردی جهت مصاحبه ، سفر ، مهاجرت ، کار و تحصیل
 • دوره های ویژه آمادگی آزمون سفارت
 • دوره های ویژه از پایه تا آموزش حرفه ای و تخصصی همه زبانها ویژه اشخاص
 • کلاسهای ویژه مکالمه و درک شنیداری
 • پرداخت به صورت ده جلسه
 • حضور نفر دوم در کلاس با هزینه ی جزئی امکان پذیر می باشد.

اموزش خصوصی زبان ارمنی

بهترین انتخاب برای افرادی که قصد دارند زبان ارمنی را به بهترین شکل و روش ممکن فراگیرند،آموزش خصوصی زبان ارمنی و حضور در کلاس های خصوصی اموزشگاه اُستادیوم می باشد.در کلاس های عمومی بدلیل وقت کم و تعداد زیاد افراد،فرصت کافی برای یادگیری و تمرین وجود ندارد و تا حد زیادی از کیفیت کلاس ها کم می شود و بهترین راه برای حل این مشکل حضور در دوره های خصوصی زبان ارمنی می باشد.همچنین ما مدرسین خود را به منزل و محل کار شما اعزام می کنیم و شما می توانید در منزل یا محل کارتان در کمال آرامش و بدون نیاز به رفت و آمد آموزش زبان ارمنی را فراگیرید.اموزشگاه اُستادیوم بهترین مرکز تدریس خصوصی زبان ارمنی با جدیدترین متدهای آموزشی زبان در دنیا می باشد.

مکالمه زبان ارمنی

امروزه کسانی که زبانی را یاد می گیرند ولی توانایی مکالمه با آن را ندارند نمی توانند ادعا کنند که زبان را یاد گرفته اند. ما در موسسه اُستادیوم بر این نکته تاکید داریم که زبان آموز در کلاس خصوصی زبان ارمنی باید بتواند به بهترین شیوه مکالمه زبان ارمنی را یاد بگیرد. استفاده از اساتید با تجربه در تدریس خصوصی زبان ارمنی که مهارت بالایی در مکالمه به این زبان دارند یکی از اقداماتی است که ما انجام داده ایم.

شما در کلاس خصوصی زبان ارمنی در اموزشگاه اُستادیوم کاملا می توانید مکالمه به این زبان را بیاموزید. از طرفی مسئله تنها این نیست که شما مکالمه را بیاموزید، زبان ارمنی تنها صحبت کردن سریع نیست، زبان آموز باید بتواند درست هم صحبت کند. از این رو گرامر و درک مطلب به زبان ارمنی نیز در کلاس خصوصی زبان ارمنی مورد توجه قرار می گیرد.

قرارداد با شرکت ها

اگر مدیر شرکتی هستید و نیاز دارید گروهی را برای سفر به کشور ارمنستان آماده کنید می توانید با عقد قرارداد این کار را به بهترین شکل انجام دهید. مدرس در محل مشخص شده حاضر شده و کلاس خصوصی زبان ارمنی برگزار خواهد شد. این گونه شما می توانید افراد کارآزموده که به زبان کشور مقصد نیز آشنایی های لازم را دارند را بفرستید.

مدیریت و کادر آموزشی و دفتری این موسسه این اطمینان را می دهد که شما را در جهت یادگیری زبان مورد نظرتان با بهترین کیفیت آموزش و مناسب ترین شهریه در کوتاه ترین زمان یاری نماید .

ترجمه جلسات تجاری و اداری در محل کار شما

اگر نیاز به مترجمی دارید که بتواند در همه ی جلسات  کاری شما حاضر شود و کار ترجمه را انجام دهد می توانید با موسسه هماهنگی های لازم را انجام دهید. مترجمین فعال در موسسه در هر ساعتی از شبانه روز و هر ۷ روز هفته حتی روز های تعطیل آماده ی خدمت رسانی به شما هستند.

ترجمه ی جلسات شما با کمترین میزان اشتباه در ترجمه زبان ارمنی و به بهترین صورت انجام خواهد گرفت. بسیاری از جلسات هستند که به دلیل ترجمه ی نامناسب پایان چندان موفقیت آمیزی ندارند، این مشکل با مترجم زبان ارمنی که موسسه به شما معرفی می کند وجود نخواهد داشت.

حضور در کارخانه  برای امر ترجمه

معرفی نیروی مترجم در نمایشگاه های بین المللی بین دو کشور و تأمین نیروی مجرب برای گشت سیاحتی و تاریخی پایتخت، یزد، اصفهان و شیراز

اگر در نمایشگاهی شرکت کرده اید و نیاز به مترجم زبان ارمنی دارید می توانید از خدمات ما در این زمینه استفاده کنید. معمولا هر مترجم درباره ی زمینه ی خاصی تخصص دارد، ممکن است مترجمی در زمینه ی پزشکی تخصص ترجمه زبان ارمنی را داشته باشد. موسسه با توجه به نیاز شما بهترین مترجم را معرفی خواهد کرد.

مترجمی تور مسافرتی

اگر از کشور های ارمنی زبان تور مسافرتی را برای بازدید از شهر های تهران، اصفهان، یزد و شیراز به ایران آورده اید حتما نیاز به یک راهنما و مترجم خواهید داشت. ما این امکان را برای شما فراهم آورده ایم که هم راهنما و هم مترجمی مناسب را برای مترجمی تور مسافرتی داشته باشید.

 

برای مشاوره آموزشی رایگان و اطلاع از دوره ها فرم مشاوره را پر نمایید و یا با شماره تلفن های موسسه تماس بگیرید.

هزینه تدریس خصوصی زبان ارمنی در منزل،محل کار و یا موسسه یکی می باشد. هزینه تدریس خصوصی زبان ارمنی و سایر زبانها با توجه به تجربه و سابقه مدرس ، مدرک تحصیلی ، روش تدریس  و … بستگی دارد و بهترین راه این می باشد که شما از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا آنها بعد از صحبت با شما و اطلاع از شرایط شما قیمت یا هزینه تدریس خصوصی زبان ارمنی و یا زبان های دیگر را به شما اعلام نمایند.اما درکل با توجه به کیفیت بالای دوره ها و کلاس های ما، هزینه هایی که ما به شما اعلام می نماییم قطعا مناسب و منصفانه خواهد بود.ارائه خدمات آموزشی به شما عزیزان افتخار ماست…

هزینه تدریس خصوصی
زبان ارمنی