اموزش خصوصی زبان المانی
آلمانی
۱۳۹۶-۰۹-۲۳
ارمنی
۱۳۹۶-۰۹-۲۳
موسسه آموزش زبان های خارجی اُستادیوم

تدریس
خصوصی زبان
اسپانیایی


Starts 29-01-2018


ویژگی های دوره ی ما

 • با اعزام فوری اساتید برگزیده خانم و آقا به تمام نقاط تهران
 • تدریس توسط بهترین اساتید تحصیل کرده داخل و خارج کشور و حتی اساتید نی تیو
 • اعزام مدرس خانم جهت تدریس به خانم ها ، دختر خانم ها و کودکان (خانواده ها)
 • آماده عقد قرارداد با شرکتها ، موسسات و ….
 • امکان اعزام استاد ، ویژه شاغلین در روزهای پنجشنبه و جمعه
 • قویترین مرکز تدریس خصوصی
 • ۳۰ جلسه مکالمه خصوصی در موسسه ، محل کار و یا منزل
 • دوره های مکالمه کاملاً کاربردی ویژه مدیران ، شرکتها ، تجار و مسافرین
 • مکالمه فشرده کاملاً کاربردی جهت مصاحبه ، سفر ، مهاجرت ، کار و تحصیل
 • دوره های ویژه آمادگی آزمون سفارت
 • دوره های ویژه از پایه تا آموزش حرفه ای و تخصصی همه زبانها ویژه اشخاص
 • کلاسهای ویژه مکالمه و درک شنیداری
 • پرداخت به صورت ده جلسه
 • حضور نفر دوم در کلاس با هزینه ی جزئی امکان پذیر می باشد.

تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

آیا برای برای آموختن دومین زبان پرگوینده دنیا یعنی زبان اسپانیایی آماده اید؟  موسسه آموزش زبان های خارجی اُستادیوم آموزش زبان اسپانیایی را فقط با حرفه ای ها انجام می دهد. اساتید native اسپانیایی ، تحصیل کرده های اسپانیا و کشور های اسپانیایی زبان و یا اساتیدی که در سفارت اسپانیا مشغولند و یا در دانشگاه های برتر ایران تحصیل کرده اند.

زبان اسپانیایی را بدون شک باید دومین زبان دنیا بعد از انگلیسی نامید. اما موسسه زبان اُستادیوم دلایلی برای آموزش اسپانیایی می آورد تا شما اهمیت فوق العاده این زبان را با تمام وجود حس کنید و بدانید چرا باید زبان اسپانیایی را یاد بگیریم:

 1. زبان بیش از ۳۵۰ میلیون نفر در دنیا زبان اسپانیایی است.
 2. زبان اسپانیایی دومین زبانی است که در دنیا به عنوان زبان دوم آموزش داده می شود.
 3. در آمریکا دومین زبان مهم برای کارفرمابان زبان اسپانیایی است.
 4. زبان رسمی بیش از ۲۲ کشور در دنیا زبان اسپانیایی است.
 5. سومین زبان سایت های اینترنتی زبان اسپانیایی است.

 

دوره های آموزش زبان اسپانیایی در موسسه آموزش زبان های خارجی اُستادیوم

عبارتند از:

دوره های مکالمه زبان اسپانیایی  با کتاب های Suena

دوره های آمادگی آزمون سفارت DELE اسپانیایی

 

چرا زبان اسپانیایی را در موسسه زبان اسپانیایی اُستادیوم بیاموزیم؟

 

آموزش زبان اسپانیایی در عین اینکه می تواند بسیار شیرین باشد ، در صورت انتخاب اشتباه می تواند بسیار مشکل و نشدنی به نظر برسد. آموزش اسپانیایی برای هر هدفی که باشد بسیار مهم است چون می تواند افق های گسترده ای را برای آینده دانشجویان فراهم نماید. انتخاب صحیح کلاس زبان اسپانیایی و آموزش زبان اسپانیایی با روش درست مهم ترین چالش پیش روی دانشجویان است. اما موسسه آموزش زبان های خارجی اُستادیوم

می تواند شما را در این راه یاری کند زیرا:

 1. اساتید ما اساتید native اسپانیایی ، کارمندان سفارت اسپانیا و مترجمین اسپانیایی و یا تحصیلکردگان با تجربه این رشته در بهترین دانشگاه های ایران هستند.

۲  .موسسه موسسه آموزش زبان های خارجی اُستادیوم جزو تنها موسسات در ایران است که دوره های آمادگی آزمون سفارت اسپانیا را برگزار می نماید.

 1. برنامه آموزش زبان اسپانیایی در موسسه و سایت  همواره شما را به بهترین و سریع ترین نحو برای هدف خاص خودتان آماده می کند.

در دوره های مکالمه زبان اسپانیایی در موسسه آموزش زبان های خارجی اُستادیوم کتاب آموزش اسپانیایی Suena استفاده می شوند و در کنار آن نرم افزارهای آموزشی اسپانیایی و هم چنین فیلم های آموزشی اسپانیایی extra کار می شوند.

 1. نرم افزار ها آموزشی اسپانیایی ، نمونه آزمون های اسپانیایی ، فیلم ها و هم چنین برخی از کتاب های مورد نیاز دانشجویان به صورت رایگان در دسترس دانشجویان موسسه زبان بین المللی اُستادیوم  قرار می گیرد و دانشجویان می توانند از دانلود آموزش زبان اسپانیایی در سایت ایران آکسفورد بهره مند شوند.
 2. قوانین مهاجرت به اسپانیا و کشور های اسپانیایی زبان و هم چنین شرایط مهاجرتی آن نیز در سایت ایران آکسفورد قرار می گیرد و مشاوره های لازم به دانشجویان موسسه زبان بین المللی اُستادیوم صورت می گیرد.

مترجمی زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی از زبان هایی است که نیاز به مترجمان آن همیشه احساس می شود. بسیاری از شرکت ها  در کشور های اسپانیایی زبان هستند که روابط خوبی هم با کشورمان دارند. نمایشگاه های بین المللی زیادی نیز در کشور های اسپانیایی زبان برپا می شود که شرکت ها نیاز پیدا می کنند در آن ها شرکت کنند. مترجمی زبان اسپانیایی برای چنین مواردی نیز نیاز می شود. از همین رو ما در اموزشگاه اُستادیوم دوره ی تخصصی مترجمی زبان اسپانیایی را برگزار می کنیم. اساتید این دوره ها که البته بصورت خصوصی برگزار می شود از برترین اساتید در رشته ی مترجمی زبان اسپانیایی هستند. اساتید فعال در تدریس خصوصی زبان اسپانیایی برای مترجمی  متخصصین این رشته هستند و با فوت و فن این کار آشنایی کامل دارند. شما با شرکت در این دوره ی خصوصی با انواع ترجمه مانند ترجمه ی هم زمان، ترجمه ی متون ادبی و بسیاری از سبک های کاربردی بیشتر آشنا می شوید.

استفاده از برترین روش ها و کتاب ها در تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

بدلیل اینکه بیشتر زبان آموزان می خواهند “مهارت مکالمه” اولویت اول در کلاس خصوصی زبان اسپانیایی باشند ما نیز سعی داریم این مهارت را در آن ها تقویت کنیم. به همین دلیل ما در کلاس خصوصی زبان اسپانیایی از کتاب های معتبری استفاده می کنیم که مکالمه محور هستند، البته سایر مهارت ها مانند گرامر و واژگان نیز تقویت می شود.

مدرسین فعال در موسسه اُستادیوم با روش های برتر و بروز تدریس زبان آشنا هستند. استفاده از این روش ها باعث می شود زبان آموز در جلسات به صورت فعال شرکت داشته باشد و زبان را به بهترین نحو یاد بگیرد.

ترجمه ی جلسات مهم تجاری

شرکت هایی که با کشور های اسپانیایی زبان روابط دارند نیاز دارند که یک مترجم داشته باشند که در جلسات مهم حاضر باشد. این مترجم باید به لغات خاصی در زمینه های مختلف آشنا باشد. ما در اموزشگاه اُستادیوم مترجمین حرفه ای را برای چنین جلساتی معرفی می کنیم. مترجم در جلسه حاضر شده و ترجمه را به بهترین نحو انجام می دهد.

کلاس خصوصی برای مدیران شرکت ها، تجار و مسافرین

شاید هم بهتر باشد که خود مسئولین و مدیران شرکت ها بتوانند به زبان اسپانیایی صحبت کنند. برای این کار هر شخص ممکن است بسته به زمینه ای که در آن فعالیت می کند محدوده ی خاصی از لغات زبان اسپانیایی را بلد باشد، برای همین بهترین گزینه کلاس خصوصی زبان اسپانیایی است. در کلاس های خصوصی مواد آموزشی تماما بر اساس نیاز زبان آموز تنظیم می شود و شما می توانید بسیار راحت تر به هدف خود از یادگیری زبان اسپانیایی برسید.

مسافرینی که قصد سفر به اسپانیا و یا کشور های اسپانیایی زبان دارند، چه برای تفریح و چه برای شرکت در همایش ها و یا نمایشگاه های بین المللی می توانند از کلاس خصوصی زبان اسپانیایی استفاده کنند. به جای اینکه هزینه ی زیادی را صرف مترجم در سفر های خود کنید خودتان این زبان را یاد بگیرید و نیاز های خود را برطرف کنید. یادگیری یک زبان می تواند فواید بسیار زیادی داشته باشد.

آموزش خصوصی زبان اسپانیایی

بهترین انتخاب برای افرادی که قصد دارند زبان اسپانیایی را به بهترین شکل و روش ممکن فراگیرند ، آموزش خصوصی زبان اسپانیایی و حضور در کلاس های خصوصی اُستادیوم می باشد.در کلاس های عمومی بدلیل وقت کم و تعداد زیاد افراد،فرصت کافی برای یادگیری و تمرین وجود ندارد و تا حد زیادی از کیفیت کلاس ها کم می شود و بهترین راه برای حل این مشکل حضور در دوره های خصوصی زبان اسپانیایی می باشد.همچنین ما مدرسین خود را به منزل و محل کار شما اعزام می کنیم و شما می توانید در منزل یا محل کارتان در کمال آرامش و بدون نیاز به رفت و آمد آموزش زبان اسپانیایی را فراگیرید.موسسه اُستادیوم بهترین مرکز تدریس خصوصی زبان اسپانیایی با جدیدترین متدهای آموزشی زبان در دنیا می باشد.

مدیریت و کادر آموزشی و دفتری این موسسه این اطمینان را میدهد که شما را در جهت یادگیری زبان مورد نظرتان با بهترین کیفیت آموزش و مناسبترین شهریه در کوتاهترین زمان یاری نماید .

 • ترجمه جلسات تجاری و اداری در محل کار شما
 • حضور در کارخانجات برای امر ترجمه
 • معرفی نیروی مترجم در نمایشگاه های بین المللی بین دو کشور و تأمین نیروی مجرب برای گشت سیاحتی و تاریخی پایتخت ، یزد ، اصفهان و شیراز

 

برای مشاوره آموزشی رایگان و اطلاع از دوره ها فرم مشاوره را پر نمایید و یا با شماره تلفن های موسسه تماس بگیرید.

هزینه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی در منزل،محل کار و یا موسسه یکی می باشد. هزینه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی و سایر زبانها با توجه به تجربه و سابقه مدرس ، مدرک تحصیلی ، روش تدریس  و … بستگی دارد و بهترین راه این می باشد که شما از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا آنها بعد از صحبت با شما و اطلاع از شرایط شما قیمت یا هزینه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی و یا زبان های دیگر را به شما اعلام نمایند.اما درکل با توجه به کیفیت بالای دوره ها و کلاس های ما، هزینه هایی که ما به شما اعلام می نماییم قطعا مناسب و منصفانه خواهد بود.ارائه خدمات آموزشی به شما عزیزان افتخار ماست…

 

 

هزینه تدریس خصوصی
زبان اسپانیایی