اموزش خصوصی زبان انگلیسی
انگلیسی
۱۳۹۶-۰۹-۲۳
اموزش خصوصی زبان اسپانیایی
اسپانیایی
۱۳۹۶-۰۹-۲۳
موسسه آموزش زبان های خارجی اُستادیوم

تدریس
خصوصی زبان
آلمانی


Starts 29-01-2018


ویژگی های دوره ی ما

 • با اعزام فوری اساتید برگزیده خانم و آقا به تمام نقاط تهران
 • تدریس توسط بهترین اساتید تحصیل کرده داخل و خارج کشور و حتی اساتید native
 • اعزام مدرس خانم جهت تدریس به خانم ها ، دختر خانم ها و کودکان (خانواده ها)
 • آماده عقد قرارداد با شرکتها ، موسسات و ….
 • اعزام استاد به منزل و محل کار ویژه شاغلین پنج شنبه و جمعه
 • قویترین مرکز تدریس خصوصی
 • ۳۰ جلسه مکالمه خصوصی در موسسه ، محل کار و یا منزل
 • دوره های مکالمه کاملاً کاربردی ویژه مدیران ، شرکتها ، تجار و مسافرین
 • مکالمه فشرده کاملاً کاربردی جهت مصاحبه ، سفر ، مهاجرت ، کار و تحصیل
 • دوره های ویژه آمادگی آزمون سفارت
 • دوره های ویژه از پایه تا آموزش حرفه ای و تخصصی همه زبانها ویژه اشخاص
 • کلاسهای ویژه مکالمه و درک شنیداری
 • پرداخت به صورت ده جلسه
 • حضور نفر دوم در کلاس با هزینه ی جزئی امکان پذیر می باشد.

 پشتیبانی ۲۴ ساعته

۰۹۳۸۷۹۹۲۵۶۸

 مشاوره ی رایگان

۰۲۱-۸۸۰۶۲۵۵۲

۰۲۱-۸۸۰۶۲۵۵۵

تدریس خصوصی زبان آلمانی

 

موسسه زبان های اُستادیوم  با سالها تجربه و کسب سوابق درخشان در زمینه تدریس خصوصی زبان آلمانی به صورت فشرده و نیمه فشرده توسط اساتید با تجربه و تحصیلکرده از کشورهای آلمان ، اتریش و همچنین آماده سازی زبان آموزان برای آزمون های سفارت و گوته از مبتدی A1 تا B2 و C2 ، توانسته است اعتماد زبان آموزان خود را جلب کرده و در صدر موسسات برتر در زمینه تدریس خصوصی زبان آلمانی و سایر زبان های اروپایی و آسیایی قرار گیرد.

موسسه زبان های خارجه اُستادیوم میتواند کلاس های شما را در آموزشگاه ، منزل و حتی محل کار شما برگزار کند.

 • در این آموزشگاه ۴ مهارت اصلی یادگیری زبان مورد توجه است و زبان آموز می تواند در کنار فن مکالمه دیگر مهارت های یادگیری زبان خود را نیز به حد عالی برساند.

موسسه زبان های خارجه اُستادیوم با توجه به اهداف زبان آموزان ، اساتید خود را معرفی کرده و بهترین متد آموزشی را ارائه می کند تا زبان آموز محترم در کوتاه ترین زمان ممکن بتواند زبان آلمانی را فرا بگیرد.

چند نکته قابل توجه :

توجه داشته باشید صرفا اساتیدی که زبان آلمانی را بلدند نمی توانند بهترین استاد برای شما باشند چرا که باید ابتدا بدانیم هدف از یادگیری زبان آلمانی برای شما چه بوده است و در کدام کشور می خواهید از این زبان استفاده کنید چرا که لهجه و گویش های متفاوتی در زبان آلمانی وجود دارد که جالب است بدانید خود آلمانی زبان ها هم برخی از این گویش ها را نمیتوانند متوجه شوند .

باید بدانید زبان آلمانی گویش شده در کشور آلمان با زبان آلمانی گویش شده در کشور اتریش و یا دیگر کشورهای آلمانی زبان کمی فرق دارد و این تفاوت می تواند برای شما دردسر ساز باشد.

این موضوع تا آنجا اهمیت دارد که زبان آموزان که به مدارک بالایی از آموزش زبان آلمانی دست می یابند ، باز هم نمی توانند بسیاری از لغات آلمانی را متوجه شوند و این بدان جهت است که فرد صحبت کننده گویش متفاوتی نسبت به آن زبان آموز دارد .

حتی با توجه به اینکه در دانشگاه های آلمانی زبان، اساتید تلاش می کنند با زبان رسمی صحبت کنند ولی به جهت داشتن لهجه خاص برخی لغات و مفاهیم را نمی توانند صحیح انتقال بدهند .

آموزشگاه زبان های خارجه اُستادیوم به شما عزیزان توصیه میکند برای یادگیری زبان آلمانی با موسسات معتبر شروع به کار کنید تا بتوانید از بروز این مشکلات در آینده جلوگیری کنید و زبان آلمانی را با گویش مورد نیاز خود یاد بگیرید.

آموزش خصوصی زبان آلمانی

بسیار به وضوح دیده می شود که زبان آلمانی ، زبان بین المللی و پرگویش است و به عنوان زبان اول و یا حتی زبان دوم حدود ۱۸۵ میلیون نفر در سطح جهان می باشد ضمن آنکه باید در نظر داشته باشید که زبان آلمانی یکی از زبان های علمی ، فرهنگی و محاوره ای جهان به شمار می رود

 

هم اکنون زبان آلمانی ، به عنوان زبان رسمی کشورهای آلمان ، اتریش و لیختن اشتاین است و همچنین بخشهایی از کشور سوئیس ،  شمال ایتالیا ، شرق کشور فرانسه و شرق کشور بلژیک به این زبان یا سخن گفته و یا آن را به عنوان زبان دوم خود برگزیده اند.

جالب است بدانید  که بر اساس آخرین نتایج برگرفته از مقالات علمی دنیا ، کشور آلمان مقام دوم را به خود اختصاص داده است و حدود بیش از ۳۰ درصد کتب و مقالات علمی جهانی به زبان آلمانی تالیف شده است.

و اما…

موسسه زبان های خارجه اُستادیوم  با توجه به محدودیت زمانی شما زبان آموزان محترم و همچنین اهداف و انگیزه شما این اطمینان خاطر را به شما میدهد که بتوانید زبان مورد علاقه خود را در کوتاه ترین زمان ممکن فراگرفته و در روند آموزش خود با شرکت در آزمون های دوره ای آموزشگاه که توسط سوپروایزر آموزشگاه گرفته می شود سطح پیشرفت خود را ارزیابی کنید .

علاوه بر آنکه تدریس خصوصی زبان آلمانی می تواند در کوتاه ترین زمان زبان آموزان را برای اهداف خود آماده کند ، می تواند یکی از بهترین و موثرترین راه ها برای آموزش زبان آلمانی باشد

چرا که شرکت در کلاسهای عمومی و گروهی آموزش زبان آلمانی ، نه تنها وقت بسیار زیاد از زبان آموز را طلف می کند بلکه ممکن است با توجه به زمان طولانی زبان آموز از ادامه یادگیری منصرف شود و حتی نتواند پیشرفت خود را ملموس احساس کند.

کلاس های خصوصی زبان آلمانی می تواند با توجه به دقت بالای استاد بر ۴ مهارت اصلی زبان آموز ، در کوتاه ترین زمان بیشترین بازدهی را برای زبان آموز محیا سازد و ایشان بتواند پیشرفت خود را هرچه بیشتر احساس کند.

آموزش زبان آلمانی

به زبان صنعتی ترین کشور اروپا سلام کنید. زبان آلمانی ، زبان علم مهندسی روز است. اگر شما تصمیم به آموختن زبان آلمانی گرفته اید باید گفت که یکی از پر کاربرد ترین زبان های موسسه زبان بین المللی ایرانیان را انتخاب نموده اید. یادگیری زبان آلمانی به شما امکان می دهد تا افق های زندگیتان را وسعت بخشید و گزینه های بسیار بیشتری در فرصت های شغلی و مهاجرتی خود پدید آورید. زبان آلمانی حرف های بسیاری برای گفتن دارد همانند:

 1. آلمانی بیشترین گوینده را در اروپا دارد.
 2. آلمان سومین اقتصاد برتر دنیا را دارا می باشد.
 3. دانستن زبان آلمانی فرصت های شغلی زیادی را بوجود می آورد.
 4. آلمانی ها بیشترین مقدار پول را برای گردشگری خرج می کنند.
 5. زبان آلمانی زبان رسمی آلمان ، اتریش، سویس ، لوکزامبرگ ، لیختن اشتاین و بلژیک می باشد.

 

اما چرا المانی را در اُستادیوم بیاموزیم؟

 1. موسسه اُستادیوم نسبت به موسسات آموزش آلمانی دیگرخدمات بسیار متنوعی را ارئه می دهدهمچون پشتیبانی هایی که در زیر عنوان می شود.
 2. در دوره های مکالمه زبان المانی در موسسه زبان اُستادیوم سعی در پیشرفت هر چه سریع تر شما و همچنین مکالمه روان شما می شود.
 3. به عنوان مثال از آنجایی که ادامه تحصیل در آلمان نسبت به بسیاری از کشور های اروپایی و امریکایی آسان تر و هزینه تحصیل در آلمان پایین تر است موسسه سعی می کند راهنمایی های لازم را به دانشجویان جهت ارائه مدارک انجام دهد.
 4. ترجمه مدارک آلمانی برای دانشجویان ، ترجمه المانی به فارسی در صورت نیاز و هم چنین ارائه شرایط پذیرش دانشگاه ها به دانشجویان از نمونه خدمات موسسه زبان اُستادیوم می باشند.
 5. سی دی های آموزش زبان آلمانی ، نرم افزار های آموزشی آلمانی و هم چنین فیلم های اموزشی المانی در صورت نیاز به دانشجویان ارائه می شوند.
 6. ارائه نمونه سوالات المانی به صورت انلاین نیز در سایت اُستادیوم انجام می شود.

برای اطلاع از دوره ها و همچنین کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر نمایید.

 

 

آموزش خصوصی زبان آلمانی

بهترین انتخاب برای افرادی که قصد دارند زبان آلمانی را به بهترین شکل و روش ممکن فراگیرند،آموزش خصوصی زبان آلمانی و حضور در کلاس های خصوصی اُستادیوم می باشد.در کلاس های عمومی بدلیل وقت کم و تعداد زیاد افراد،فرصت کافی برای یادگیری و تمرین وجود ندارد و تا حد زیادی از کیفیت کلاس ها کم می شود و بهترین راه برای حل این مشکل حضور در دوره های خصوصی زبان آلمانی می باشد.همچنین ما مدرسین خود را به منزل و محل کار شما اعزام می کنیم و شما می توانید در منزل یا محل کارتان در کمال آرامش و بدون نیاز به رفت و آمد آموزش زبان آلمانی را فراگیرید.موسسه اُستادیوم بهترین مرکزتدریس خصوصی زبان آلمانی با جدیدترین متدهای آموزشی زبان در دنیا می باشد.

مدیریت و کادر آموزشی و دفتری این موسسه این اطمینان را میدهد که شما را در جهت یادگیری زبان مورد نظرتان با بهترین کیفیت آموزش و مناسبترین شهریه در کوتاهترین زمان یاری نماید .

 • ترجمه جلسات تجاری و اداری در محل کار شما
 • حضور در کارخانجات برای امر ترجمه

مکالمه ی زبان آلمانی

همانطور که گفتیم مهارت مکالمه یکی از مهارت هایی است که همه ی زبان آموزان می خواهند در آن پیشرفت داشته باشند. تمرکز اساتید زبان نیز بیشتر روی این مورد است. در بین زبان های اروپایی زبان آلمانی یکی از سخت ترین سیستم های آوایی را دارد که تلفظ لغات این زبان را برای زبان آموزان سخت کرده است. ما در موسسه ی اُستادیوم از اساتیدی استفاده می کنیم که می توانند زبان آلمانی را مانند زبان مادری خود صحبت کنند.

اساتید زبان آلمانی فعال در موسسه ی ما با تکرار و تمرین زیاد و برخی نیز با مدتی زندگی کردن در آلمان توانسته اند به این میزان از مهارت دست یابند. هر زبانی دارای لهجه های مختلفی است، اما تنها یک لهجه در آن رسمی است. ما نیز از لهجه ی استاندارد زبان آلمانی در تدریس خصوصی مکالمه زبان آلمانی استفاده می کنیم.

متد های آموزشی در تدریس خصوصی زبان آلمانی

بروز بودن و استفاده از برترین متد های آموزش زبان یکی از اولویت های ما در تدریس خصوصی زبان آلمانی است. در روش های قدیمی آموزش زبان معلم نقش فعال داشت و زبان آموز تنها انتقال دهنده ی اطلاعات بود. در روش های جدید سعی می شود زبان آموز نقش فعال داشته باشد.

همه چیز در حال پیشرفت است و نوآوری حرف اول را می زند. ما نیز در آموزش خصوصی زبان آلمانی سعی داریم که نوآوری های مناسب با عصر حاضر را داشته باشیم تا زبان آموزان بتوانند تجربه ی متفاوتی از یادگیری زبان داشته باشند.

مترجمی زبان آلمانی

زبان آموزان زیادی هستند که برای مترجمی زبان آلمانی روی به کلاس های خصوصی می آورند. برخی از مترجمین هستند که در ترجمه از زبان آلمانی به زبان مادری خود مثلا فارسی سرعت عمل خوبی دارند، اما نمی توانند برعکس آن را به خوبی انجام دهند. کسانی که می توانند ترجمه از هر دو زبان به زبان دیگر را به خوبی انجام دهند نیز کم است. یعنی افرادی که این مهارت را داشته باشند بسیار برجسته خواهند بود. ما در تدریس خصوصی زبان آلمانی برای مترجمی نیز سعی داریم این مهارت را در زبان آموزان خود ایجاد کنیم.

ترجمه ی تجاری و اداری

اگر جلسه ای با شرکای آلمانی زبان خود دارید و نیاز دارید که یک مترجم حرفه ای صحبت های شما را ترجمه کند نیز می توانید از ما کمک بگیرید. مترجمان فعال در موسسه ی ما کاملا به اصطلاحات مورد استفاده در جلسات تجاری و اداری آشنا هستند و می توانند حرف های هر دو طرف را با وضوح و بدون کج فهمی منتقل کنند.

اگر نیاز دارید که گروهی را برای کارخانه ی خود آموزش دهید تا زبان آلمانی را برای ترجمه و صحبت کردن با شرکای آلمانی زبان یاد بگیرند نیز می توانید با هماهنگی آموزشگاه قردادی به این منظور برقرار کنید.

هزینه تدریس خصوصی زبان آلمانی در منزل،محل کار و یا موسسه یکی می باشد. هزینه تدریس خصوصی زبان آلمانی و سایر زبانها با توجه به تجربه و سابقه مدرس ، مدرک تحصیلی ، روش تدریس  و … بستگی دارد و بهترین راه این می باشد که شما از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا آنها بعد از صحبت با شما و اطلاع از شرایط شما قیمت یا هزینه تدریس خصوصی زبان آلمانی و یا زبان های دیگر را به شما اعلام نمایند.اما درکل با توجه به کیفیت بالای دوره ها و کلاس های ما، هزینه هایی که ما به شما اعلام می نماییم قطعا مناسب و منصفانه خواهد بود.ارائه خدمات آموزشی به شما عزیزان افتخار ماست…

هزینه تدریس خصوصی
زبان آلمانی

هر دوره در ۳۵ جلسه ی ۹۰ دقیقه ای در منزل یا محل کار شما برگزار می شود.

در حال حاضر ما یکی از بهترین تیم های اساتید کشور رو در اختیار داریم.قطعا در صورت انجام تمارین و داشتن تمرکز در طول کلاس به تسلط قابل قبول بر روی هر چهار مهارت مکالمه ، نوشتن ، گوش کردن و خواندن خواهید رسید.

در صورتی که واقعا قصد یادگیری و تسلط به زبان مورد نظرتون رو دارید باید بگیم خیر ! اموزشگاه های زبان زیادی کلاس های اموزشی به صورت عمومی برگزار می کنند. اما با توجه به تعداد زیاد زبان اموز در هر کلاس بازدهی بسیار پایینی رو برای دانشجوها به همراه داره. ضمن این که برای شرکت در کلاس های عمومی باید هزینه ی رفت و امد و زمانی که در این مدت تلف می شه رو در نظر بگیرید.تا همین جا هزینه ی کلاس های عمومی و خصوصی یکسان شد !

اگر هنوز هم قانع نشدید ما براتون یک پیشنهاد عالی داریم ! حضور نفر دوم از طرف شما رایگانه! این طوری می تونید هزینه هاتون رو نصف کنید ! یک پیشنهاد دیگه هم براتون داریم. از نفر دوم تا نفر پنجم
به هر نفر ۹۰% تخفیف تعلق می گیره!
ضمن این که براتون کلی منابع و کتاب رایگان روی سایت گذاشتیم ; )

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می تونید با شماره های زیر تماس بگیرید.
۸۸۰۶۲۵۵۵ – ۸۸۰۶۲۵۵۲ | پشتیبانی ۲۴ ساعته : ۰۹۲۲۱۰۶۵۹۰۱ – ۰۹۱۰۱۶۳۲۴۷۲

مقالات و کتاب های رایگان المانی

۱۳۹۸-۰۲-۱۷
ادرس پرسیدن در زبان آلمانی

ادرس پرسیدن در زبان آلمانی

ادرس پرسیدن در زبان آلمانی در این جلسه از سری جلسات آموزش خصوصی زبان آلمانی با آموزش ادرس پرسیدن در زبان آلمانی در خدمت شما کاربران […]
۱۳۹۷-۱۰-۱۸
online test

آزمون آنلاین زبان آلمانی برای سطوح مختلف

۱۳۹۷-۰۸-۱۳
خریدکردن در زبان آلمانی

خرید کردن در زبان آلمانی

خرید کردن در زبان آلمانی در این جلسه از سری جلسات آموزش خصوصی زبان آلمانی با آموزش تعدادی از جملات کاربردی در زمینه ی خرید کردن در […]
۱۳۹۷-۰۸-۰۹
آرتیکل

آرتیکل

 آرتیکل ها (nominativ) (2) در این جلسه از سری جلسات آموزش زبان آلمانی با آموزش آرتیکل در زبان آلمانی در خدمت شما زبان آموزان گرامی هستیم.تا انتهای این آموزش […]
۱۳۹۷-۰۸-۰۸
آرتیکل

آرتیکل در زبان آلمانی چیست؟

آرتیکل در زبان آلمانی چیست؟ در این جلسه از سری جلسات آموزش زبان آلمانی با آموزش آرتیکل در زبان آلمانی در خدمت شما زبان آموزان گرامی هستیم.تا […]
۱۳۹۷-۰۸-۰۶
تعدادی از صفات در زبان آلمانی

تعدادی از صفات در زبان آلمانی (۲)

تعدادی از صفات در زبان آلمانی در این جلسه از سری جلسات آموزش خصوصی زبان آلمانی با آموزش تعدادی از صفات در زبان آلمانی در خدمت شما زبان […]
۱۳۹۷-۰۸-۰۵
تعدادی از صفات در زبان آلمانی

تعدادی از صفات در زبان آلمانی (۱)

تعدادی از صفات در زبان آلمانی (۱) در این جلسه از سری جلسات آموزش خصوصی زبان آلمانی با آموزش تعدادی از صفات در زبان آلمانی در خدمت […]
۱۳۹۷-۰۸-۰۳
مشاغل در زبان آلمانی

مشاغل در زبان آلمانی

مشاغل در زبان آلمانی در این جلسه از سری جلسات آموزش زبان آلمانی با آموزش مشاغل در زبان آلمانی در خدمت شما همراهان همیشگی استادیوم هستیم.قصد داریم […]
۱۳۹۷-۰۸-۰۲

 نحوه ی ساخت جمله در زبان آلمانی

 نحوه ی ساخت جمله در زبان آلمانی در این جلسه از سری جلسات آموزش خصوصی زبان آلمانی با آموزش  نحوه ی ساخت جمله در زبان آلمانی […]
۱۳۹۷-۰۷-۳۰
جملات کاربردی در سفر به زبان آلمانی

جملات کاربردی در سفر به زبان آلمانی

جملات کاربردی در سفر به زبان آلمانی جملات کاربردی در سفر به زبان آلمانی در این جلسه از جلسات آموزش زبان آلمانی با آموزش جملات کاربردی در […]
۱۳۹۷-۰۷-۲۸
جملات کاربردی در زمان بیماری به زبان آلمانی(2)

جملات کاربردی در زمان بیماری به زبان آلمانی(۲)

جملات کاربردی در زمان بیماری به زبان آلمانی(۲) در ادامه ی بحث جملات کاربردی در زمان بیماری به زبان آلمانی(۱) به جملات کاربردی در زمان بیماری به زبان […]
۱۳۹۷-۰۷-۲۷

افعال با قاعده و بی قاعده در زبان آلمانی

 افعال با قاعده و بی قاعده در زبان آلمانی در این جلسه از آموزش زبان آلمانی با آموزش افعال با قاعده و بی قاعده در زبان آلمانی […]