روسی
۱۳۹۶-۰۹-۲۳
موسسه آموزش زبان های خارجی اُستادیوم

تدریس
خصوصی زبان
عربی


Starts 29-01-2018

ویژگی های دوره ی ما

 • با اعزام فوری اساتید برگزیده خانم و آقا به تمام نقاط تهران
 • تدریس توسط بهترین اساتید تحصیل کرده داخل و خارج کشور و حتی اساتید نی تیو
 • اعزام مدرس خانم جهت تدریس به خانم ها ، دختر خانم ها و کودکان (خانواده ها)
 • آماده عقد قرارداد با شرکتها ، موسسات و ….
 • امکان اعزام استاد ، ویژه شاغلین در روزهای پنجشنبه و جمعه
 • قویترین مرکز تدریس خصوصی
 • ۳۰ جلسه مکالمه خصوصی در موسسه ، محل کار و یا منزل
 • دوره های مکالمه کاملاً کاربردی ویژه مدیران ، شرکتها ، تجار و مسافرین
 • مکالمه فشرده کاملاً کاربردی جهت مصاحبه ، سفر ، مهاجرت ، کار و تحصیل
 • دوره های ویژه آمادگی آزمون سفارت
 • دوره های ویژه از پایه تا آموزش حرفه ای و تخصصی همه زبانها ویژه اشخاص
 • کلاسهای ویژه مکالمه و درک شنیداری
 • پرداخت به صورت ده جلسه
 • حضور نفر دوم در کلاس با هزینه ی جزئی امکان پذیر می باشد.

تدریس خصوصی زبان عربی

موسسه آموزش زبان های خارجی اُستادیوم  با سالها تجربه و کسب سوابق درخشان در زمینه تدریس خصوصی زبان عربی و سایر زبانهای اروپایی و آسیایی به صورت فشرده و نیمه فشرده توسط اساتید با تجربه و تحصیل کرده خارج از کشور و همچنین آمادگی جهت آزمون های سفارت ، توانسته است اعتماد زبان آموزان خود را جلب کرده و در صدر موسسات برتر در زمینه تدریس خصوصی زبان عربی و سایر زبان های اروپایی و آسیایی قرار گیرد.

 

تدریس خصوصی زبان عربی

موسسه آموزش زبان های خارجی اُستادیوم

موسسه آموزش زبان های خارجی اُستادیوم با همکاری گروهی از اساتید برجسته زبان عربی و سایر زبانها و با تجربه و سابقه موفق در زمینه تدریس خصوصی زبان عربی و سایر زبان ها در منزل ،محل کار و نیز موسسه آماده ارائه خدمات در زمینه تدریس و آموزش خصوصی زبان عربی می باشد.تخصصی ترین مرکز آموزش زبان عربی و سایر زبان ها بصورت خصوصی عادی و فشرده.مشاوره و تعیین سطح رایگان در موسسه و پرداخت شهریه بصورت اقساط. با جدیدترین متد های آموزشی.

اموزش خصوصی زبان عربی

بهترین انتخاب برای افرادی که قصد دارند زبان عربی را به بهترین شکل و روش ممکن فراگیرند،آموزش خصوصی زبان عربی و حضور در کلاس های خصوصی موسسه آموزش زبان های خارجی اُستادیوم می باشد.در کلاس های عمومی بدلیل وقت کم و تعداد زیاد افراد،فرصت کافی برای یادگیری و تمرین وجود ندارد و تا حد زیادی از کیفیت کلاس ها کم می شود و بهترین راه برای حل این مشکل حضور در دوره های خصوصی زبان عربی می باشد.همچنین ما مدرسین خود را به منزل و محل کار شما اعزام می کنیم و شما می توانید در منزل یا محل کارتان در کمال آرامش و بدون نیاز به رفت و آمد آموزش زبان عربی را فراگیرید. موسسه آموزش زبان های خارجی اُستادیوم بهترین مرکز  تدریس خصوصی زبان عربیبا جدیدترین متدهای آموزشی زبان در دنیا می باشد.

مدیریت و کادر آموزشی و دفتری این موسسه این اطمینان را میدهد که شما را در جهت یادگیری زبان مورد نظرتان با بهترین کیفیت آموزش و مناسبترین شهریه در کوتاهترین زمان یاری نماید .

 • ترجمه جلسات تجاری و اداری در محل کار شما
 • حضور در کارخانجات برای امر ترجمه
 • معرفی نیروی مترجم در نمایشگاه های بین المللی بین دو کشور و تأمین نیروی مجرب برای گشت سیاحتی و تاریخی پایتخت ، یزد ، اصفهان و شیراز

تدریس خصوصی زبان عربی توسط اساتید عرب زبان با لهجه های مختلف!

نقش زبان عربی در ایران و فرصت های طلایی برای ایرانیان

زبان عربی به چند دلیل یک زبان مهم در ایران است. اولا زبان مادری بسیاری از ایرانی ها عربی است. ثانیا با قرارگیری ایران در خاورمیانه فرصت های طلایی برای تجارت، گردشگری و تحصیل برای ایرانی ها به وجود آمده است.

روابط سیاسی و مذهبی و پتانسیل ایران در منطقه نقش افرادی که عربی آموزش دیده اند را برجسته می کند. اگر شما هم دوست دارید عربی صحبت کنید امروز بهترین فرصت برای شروع است.

موسسه آموزش زبان های خارجی اُستادیوم آموزش خصوصی زبان عربی را چگونه تایید می کند؟

ما فقط معلمان موسسه را تایید می کنیم. برای معلمان خود دوره های ویژه TTC برگزار می کنیم. بدین سبب تدریس و روش های جدید آن در روح و جسم آموزشگاه متبلور می شود. انگیزه شما بعد از استفاده از خدمات آموزشی موسسه بیشتر و بیشتر می شود. ما در این موسسه نحوه درست یادگیری زبان دوم را به زبان آموزان می شناسانیم. کسی که در استادیوم یا با معلمان خصوصی آن دوره های فشرده زبان را سپری می کند، به خوبی متوجه می شود که یادگیری زبان چگونه اتفاق می افتد.

آموزش در مرموسسه آموزش زبان های خارجی اُستادیوم با هدف ارتباط موثر و یادگیری مکالمه زبان عربی صورت می گیرد

همیشه تلاش کرده ایم مکالمه را با زبان آموزان تمرین کنیم. در ۳۵ جلسه ای که زبان آموز تمرین مکالمه انجام می دهد مهارت خوب صحبت کردن در او تثبیت می شود. چرا که ما معتقدیم مسلط بودن به یک زبان یعنی توانایی مکالمه و برقراری ارتباط. باز هم رسیدن به بلاغت و فصیح بودن تا درصد های بیشتری به زبان آموز بستگی دارد.

اگر شما چشم اندازی برای خود داشته باشید و چراغ انگیزه رسیدن به آن را در باورهایتان روشن کنید، ما هم راه رسیدن به آن هدف را برای شما هموار می کنیم.

خدمات ترجمه و اعزام مترجم همراه زبان عربی

آیا تا به حال برایتان پیش آمده است که به یک مترجم عربی نیاز داشته باشید؟ آیا صاحب کسب و کار هستید و به دنبال موسسه ای می گردید که مکاتبات رسمی شما را انجام دهد؟ آیا ترجمه سلیس و درست برایتان ارزشمند است ؟ آیا مهمان خارجی دارید؟ آیا در روز های آینده سفر خارجی دارید؟

اگر پاسخ شما به سوال های بالا مثبت است می توانید در مواقع اضطراری با موسسه استادیوم تماس بگیرید. کارشناسان ما شما را راهنمایی می کنند. در کمترین زمان می توانید از خدمات ترجمه زبان عربی استفاده کنید. ما در اُستادیوم مترجم همزمان زبان عربی داریم، با توجه به مقصد می توانیم هماهنگ کرده و مترجم همزمان را با شما اعزام کنیم.

 

 

برخی خدمات ویژه آموزشگاه :

 • آموزش مکالمه 
 • دوره های ویژه مخصوص شاغلین ، پزشکان و مهندسین ، مسافرین و مهاجرین ، بانوان خانه دار و کودکان حتی در منزل و محل کارتان
 • اعزام مجرب ترین اساتید خانم و آقا به سرتاسر تهران
 • پشتیبانی و پیگیری مستمر توسط سوپروایزر آموزشگاه در طول دوره آموزشی شما
 • پرداخت اقساطی شهریه تا پایان دوره آموزشی
 • بررسی روند پیشرفت آموزشی زبان آموز توسط اساتید و آموزشگاه
 • دوره های ویژه فشرده از پایه تا پیشرفته

 موسسه آموزش زبان های خارجی اُستادیوم به جهت احترام به وقت شما زبان آموزان محترم کلاسهای زبان شما عزیزان را با توجه به زمان های مطروحه توسط شما برگزار خواهد کرد .

موسسه آموزش زبان های خارجی اُستادیوم وانسته است در زمینه تدریس خصوصی مکالمه زبان عربی، انگلیسی، آلمانی ، فرانسه و دیگر زبانهای دنیا به صورت خصوصی ، رضایت زبان آموزان خود را جلب کند

 

برای مشاوره آموزشی رایگان عربی و اطلاع از دوره ها فرم مشاوره را پر نمایید و یا با شماره تلفن های موسسه تماس بگیرید.

هزینه تدریس خصوصی زبان عربی در منزل،محل کار و یا موسسه یکی می باشد. هزینه تدریس خصوصی زبان عربی و سایر زبانها با توجه به تجربه و سابقه مدرس ، مدرک تحصیلی ، روش تدریس  و … بستگی دارد و بهترین راه این می باشد که شما از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا آنها بعد از صحبت با شما و اطلاع از شرایط شما قیمت یا هزینه تدریس خصوصی زبان عربی و یا زبان های دیگر را به شما اعلام نمایند.اما درکل با توجه به کیفیت بالای دوره ها و کلاس های ما، هزینه هایی که ما به شما اعلام می نماییم قطعا مناسب و منصفانه خواهد بود.ارائه خدمات آموزشی به شما عزیزان افتخار ماست…

هزینه تدریس خصوصی
زبان عربی