اموزش خصوصی زبان عربی
عربی
۱۳۹۶-۰۹-۲۲
چینی
۱۳۹۶-۰۹-۲۳
موسسه آموزش زبان های خارجی اُستادیوم

تدریس
خصوصی زبان
روسی


Starts 29-01-2018

ویژگی های دوره ی ما

 • با اعزام فوری اساتید برگزیده خانم و آقا به تمام نقاط تهران
 • تدریس توسط بهترین اساتید تحصیل کرده داخل و خارج کشور و حتی اساتید نی تیو
 • اعزام مدرس خانم جهت تدریس به خانم ها ، دختر خانم ها و کودکان (خانواده ها)
 • آماده عقد قرارداد با شرکتها ، موسسات و ….
 • امکان اعزام استاد ، ویژه شاغلین در روزهای پنجشنبه و جمعه
 • قویترین مرکز تدریس خصوصی
 • ۳۰ جلسه مکالمه فقط خصوصی در موسسه ، محل کار و یا منزل
 • دوره های مکالمه کاملاً کاربردی ویژه مدیران ، شرکتها ، تجار و مسافرین
 • مکالمه فشرده کاملاً کاربردی جهت مصاحبه ، سفر ، مهاجرت ، کار و تحصیل
 • دوره های ویژه آمادگی آزمون سفارت
 • دوره های ویژه از پایه تا آموزش حرفه ای و تخصصی همه زبانها ویژه اشخاص
 • کلاسهای ویژه مکالمه و درک شنیداری
 • پرداخت به صورت ده جلسه
 • حضور نفر دوم در کلاس با هزینه ی جزئی امکان پذیر می باشد.

آموزش زبان روسی

با آموزش روسی در موسسه آموزش زبان های خارجی اُستادیوم همراه شوید تا شگفت زده شوید. زبان روسی جزو زبان هایی است که در صورت دانستن آن به هیچ عنوان بیکارنمی مانید. افرادی که زبان روسی می دانند چه در ایران و چه در خارج از ایران فرصت های شغلی بسیار عالی و خوبی دارند. موسسه  اموزش زبان های خارجی اُستادیوم مفتخر است که بهترین های آموزش زبان روسی را به همکاری دعوت نموده است. زبانی که دارای مزیت های بسیاری است:

 1. زبان روسی جزو پنج زبان اول دنیا در تعداد گوینده است.
 2. زبان روسی زبان کشور های جماهیر شوروی سابق همانند اکراین ، قزاقستان ، ارمنستان ، اسلواکی ، ترکمنستان ، ازبکستان  می باشد.
 3. زبان روسی یکی از پنج زبان رسمی سازمان ملل می باشد.
 4. روسیه بزرگترین کشور جهان می باشد که حدود  ۱۵ % خشکی های کره زمین را در بر می گیرد.

 

چرا زبان روسی را در موسسه اُستادیوم بیاموزیم؟

 1. آموزش زبان روسی در موسسه آموزش زبان های خارجی اُستادیوم به وسیله اساتید native و یا تحصیلکرده دانشگاه های معتبر تهران و مترجمین زبان روسی انجام می شود و یادگیری زبان روسی را برای شما بسیار شیرین می کنند.
 2. آموزش زبان روسی در کلاس های خصوصی انجام می گیرد که باعث افزایش بازدهی کلاس ها و یادگیری سریع تر زبان می شود.

آموزش زبان روسی در تهران در موسسه آموزش زبان های خارجی اُستادیوم دوره های متفاوتی را شامل می شود که می توانید برای اطلاع از آنها با شماره های موسسه تماس بگیرید و یا فرم مشاوره فوری را پر نماید

آموزش خصوصی زبان روسی

بهترین انتخاب برای افرادی که قصد دارند زبان روسی را به بهترین شکل و روش ممکن فراگیرند،آموزش خصوصی زبان روسی و حضور در کلاس های خصوصی موسسه آموزش زبان های خارجی اُستادیوم می باشد.در کلاس های عمومی بدلیل وقت کم و تعداد زیاد افراد،فرصت کافی برای یادگیری و تمرین وجود ندارد و تا حد زیادی از کیفیت کلاس ها کم می شود و بهترین راه برای حل این مشکل حضور در دوره های خصوصی زبان روسی می باشد.همچنین ما مدرسین خود را به منزل و محل کار شما اعزام می کنیم و شما می توانید در منزل یا محل کارتان بدون نیاز به رفت و آمد آموزش زبان روسی را فراگیرید.موسسه زبان اُستادیوم بهترین مرکز تدریس خصوصی زبان روسی با جدیدترین متدهای آموزشی زبان در دنیا می باشد.

مدیریت و کادر آموزشی و دفتری این موسسه این اطمینان را میدهد که شما را در جهت یادگیری زبان مورد نظرتان با بهترین کیفیت آموزش و مناسبترین شهریه در کوتاهترین زمان یاری نماید .

 • ترجمه جلسات تجاری و اداری در محل کار شما
 • حضور در کارخانجات برای امر ترجمه
 • معرفی نیروی مترجم در نمایشگاه های بین المللی بین دو کشور و تأمین نیروی مجرب برای گشت سیاحتی و تاریخی پایتخت ، یزد ، اصفهان و شیراز

تدریس خصوصی زبان روسی توسط اساتید مجرب و روس زبان

حروف الفبای زبان روسی چگونه است؟

یکی از انواع حروف الفبای زبان سیریلیک است که در دهه ی صدم پدید آمد. یادگیری حروف الفبای زبان روسی در مقایسه با زبان های آسیای شرقی و زبان های اروپایی مثل فرانسوی خیلی راحتر است.

مکالمه زبان روسی چگونه آموزش داده می شود؟

روش ها و متد های گوناگونی برای آموزش زبان روسی وجود دارد. معلمان تدریس خصوصی زبان روسی در ابتدا نیاز سنجی می کنند و شاید در تدریس این زبان  از چندین روش و متد مختلف استفاده کند. اما چیزی که مسلم است، آموزش در موسسه زبان اُستادیوم بر خلاف آموزش مجازی، به صورت فیزیکی برگزار می شود.

مکان های آموزشی زبان روسی در موسسه اُستادیوم  کدامند؟

در موسسه آموزش زبان حداقل در سه محیط آموزشی می توان همراه معلم خصوصی، روسی را یاد گرفت.

 • آموزش زبان روسی در محل آموزشگاه موسسه
 • آموزش زبان روسی در خانه زبان آموز
 • آموزش در محل کار زبان آموز

معلم خصوصی زبان روسی چه کسی است؟

معلمانی که در موسسه آموزش زبان اُستادیوم فعالیت می کنند یا دانش آموخته زبان روسی از دانشگاه های خارجی یا داخلی هستند و یا افرادی هستند که در روسیه زندگی کرده اند و کاملا به این زبان مسلط هستند. مدرسان ما پس از سپری کردن دوره های تی تی سی (روش های آموزش زبان) شروع به کار می کنند.

آیا امکان یادگیری زبان روسی برای بزرگسالان وجود دارد؟

امکان یادگیری برای بزرگسالان در هر مقطع سنی وجود دارد و این بحث را زبان شناسان و محققان به اثبات رسانده اند. بحث مربوط به (critical period hypothesis) بازه بحرانی یادگیری به تنهایی نتوانسته دلیلی برای رد نظریه امکان یادگیری زبان در بزرگ سالان باشد. از این رو معلمان خصوصی زبان روسی در موسسه آموزش زبان های خارجی اُستادیوم برای بزرگسالان هم خدمات آموزشی ارائه می دهد.

دوره های ویژه آموزش زبان روسی برای کارکنان شرکتی و دولتی وجود دارد؟

با توجه به روابط بسیار پررنگ جمهوری اسلامی ایران با دولت روسیه، دوره های زبان روسی بیش از پیش درخواست می شود.موسسه آموزش زبان های خارجی اُستادیوم نیز همیشه سردمدار آموزش زبان بوده است و برای ارائه خدماتش به مراکز دولتی و شرکتی مدرسان زبان روسی را اعزام می کند.

زندگی در روسیه و استفاده چندین ساله از این زبان در کشور روسیه؛

افرادی نیتیو یک زبان گفته می شوند که روسی زبان مادری یا زبان آن ها هم محسوب می شود. برای مثال در موسسه آموزش زبان استادیوم افرادی هستند که دوران نوزادی تا جوانی را در روسیه زندگی کرده اند و تحصیلات خود را در مدارس روسی سپری کرده اند و حالا به دلایلی به ایران بازگشته اند.

کسی که زبان مادری  یا زبان دوم آن ها روسی باشد. زبان شناسان معتقداند این افراد در  تدریس خصوصی زبان روسی بسیار کارآمد تر از معلم هایی هستند که زبان روسی را در دانشگاه یاد گرفته اند. اما این گروه هم اگر روش تدریس و دوره های آموزش ندیده باشند. تدریس آن ها چندان اثرگذار نخواهد بود.

 

برای مشاوره آموزشی رایگان و اطلاع از دوره ها فرم مشاوره را پر نمایید و یا با شماره تلفن های موسسه تماس بگیرید.

هزینه تدریس خصوصی زبان روسی در منزل،محل کار و یا موسسه یکی می باشد. هزینه تدریس خصوصی زبان روسی و سایر زبانها با توجه به تجربه و سابقه مدرس ، مدرک تحصیلی ، روش تدریس  و … بستگی دارد و بهترین راه این می باشد که شما از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا آنها بعد از صحبت با شما و اطلاع از شرایط شما قیمت یا هزینه تدریس خصوصی زبان روسی و یا زبان های دیگر را به شما اعلام نمایند.اما درکل با توجه به کیفیت بالای دوره ها و کلاس های ما، هزینه هایی که ما به شما اعلام می نماییم قطعا مناسب و منصفانه خواهد بود.ارائه خدمات آموزشی به شما عزیزان افتخار ماست…

هزینه تدریس خصوصی
زبان روسی